Rozpoczęcie remontu Oddziału Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka

0
90

Gruntowna modernizacja dla Oddziału Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie była potrzebna już od dłuższego czasu. Remont już ruszył, a część wydatków związanych z pracami w placówce zdecydowali się pokryć Robert i Anna Lewandowscy.

Przekazywanie środków na cele charytatywne, pomoc najuboższych czy wspieranie remontów ośrodków publicznych, które są szczególnie potrzebne dla najmłodszych to osobiste cele piłkarza Roberta Lewandowskiego oraz jego żony Ani. Małżeństwo dwukrotnie odwiedziło Centrum Zdrowia Dziecka, by przekazać wsparcie dzieciom, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Tym razem para zdecydowała się przekazać pół miliona złotych na remont Oddziału Rehabilitacji w placówce. Takie wsparcie modernizacji części szpitala jest nieocenione, zwłaszcza, że remont będzie naprawdę rozległy.
W ramach prac początkowych na Oddziale Rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka zdemontowane zostaną płytki, cały osprzęt oraz ścianki działowe. Już wkrótce pomieszczenia będą przygotowane do gruntownej modernizacji zgodnie z nową koncepcją dla tej części szpitala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here