Pomysł na foto-prezent dla najbliższych

0
14

Zbliża się ważna rocznica? A może chcesz po prostu zaskoczyć bliską osobę spersonalizowanym prezentem? Do tego celu doskonale nadają się upominki z możliwością wstawienia własnego zdjęcia lub ilustracji. Zobacz jak możesz to zrobić!

Zdjęcia na płótnie jako gustowna ozdoba

Chcesz jako prezent dać coś przydatnego i spersonalizowanego? Spróbuj zdjęć na płótnie. Jako grafikę możesz użyć własnoręcznej fotografii, wspólnego ujęcia z najbliższymi, albo z ilustracją nawiązującą do zainteresowań lub marzeń osoby obdarowywanej. Takie fotoobrazy pasują do każdego pomieszczenia i wyglądają naprawdę elegancko, nawet bez ramy.

Skanowanie slajdów to zachowanie wspomnień!

Masz bogatą kolekcję slajdów i negatywów sprzed lat? Polecamy ich zeskanowanie – dodatkowa archiwizacja zawsze się przyda. Poza tym taki zeskanowany obrazek będziemy mogli wykorzystać na wiele różnych sposobów – wydruki w wysokiej jakości, plakaty, fotoobrazy – będą naprawdę doskonałą pamiątką dla każdego. Możesz wykonać też z nich fotoalbum, który następnie wręczysz najbliższemu. Z pewnością nie pamięta wszystkich zdjęć – będzie to doskonała okazja na spotkanie się i powspominanie wydarzeń sprzed lat.

Zabawa i nauka

Fotoobrazy na płótnie mogą stanowić doskonały prezent dla dziecka. Interesuje Cię aby Twoja pociecha dobrze pojęła angielski dla dzieci? A może chcesz aby rozwijało swoje artystyczne talenty? Teraz możesz to wszystko połączyć, dodając swojemu maluchowi pewności siebie i zdobywając niesamowitą ozdobę naścienną. Zaproponuj dziecku, aby namalowało kilka angielskich słów. Pozwoli mu to lepiej zapamiętać obcy język, zwłaszcza jeśli obrazki będą z angielskojęzycznymi podpisami. Później taką ilustrację możesz przeskanować i wydrukować na płótnie, aby dumnie ozdabiało dziecięcy pokój lub dowolne inne pomieszczenie!

Tradycyjne kubki i kalendarze

Jednym z najpopularniejszych prezentów jest fotokubek lub kalendarz z własną grafiką. Może to być wasza wspólna fotografia lub jeśli jesteś uzdolniony artystycznie – z Twoimi ilustracjami. Jest to rozwiązanie zawsze bezpieczne, jednak miej na uwadze – bardzo popularne. Dlatego Twoje prezenty powinny mieć naprawdę unikalne ilustracje – wtedy się wyróżnią, a obdarowany chętniej będzie z nich korzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here