Sky Show Sobienie 2018

0
76

Dwudniowy piknik lotniczy Sky Show Sobienie 2018 został zaplanowany w tym roku na 16 i 17 czerwca. To wydarzenie dedykowane szczególnie wszystkim miłośnikom podniebnych akrobacji oraz zabytkowych statków powietrznych.

W Sobieniach Szlacheckich pod Warszawą odbędą się wyjątkowa pokazy wraz z podniebnymi ewolucjami zespołów lotniczych. Przygotowano również szereg atrakcji dla rodzin oraz najmłodszych. W pokazach lotniczych wezmą udział największe krajów gwiazdy ze świata lotnictwa, w tym: Artur Kielak, Jacek Mainka, Łukasz Czepiela czy Marek Choim. Niezwykłą atrakcją będzie w tym roku także turniej golfa, podczas którego znane gwiazdy polskiej estrady powalczą o nagrodę pieniężną. Zostanie ona przekazana na cele charytatywne.
Podczas Sky Show Sobienie 2018 odbędzie się również piknik rodzinny. Będzie można podczas z niego skorzystać z szeregu atrakcji, w tym z: wesołego miasteczka, lotu balonem na uwięzi czy lekcji gry w golfa. Nie zabraknie food trucków oraz ogródków grillowych. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here