Pierwsze obietnice wyborcze kandydata SLD na prezydenta Warszawy

0
29

Wydaje się, że walka o fotel prezydenta stolicy rozegra się pomiędzy Rafałem Trzaskowski i Patrykiem Jakim, jednak swojego kampanie wyborcze rozpoczęli także inni kandydaci. Wśród nich znalazł się także Andrzej Rozenek – kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Warszawy.

Wśród pierwszych obietnic wyborczych Andrzeja Rozenka pojawiły się postulaty związane ze szczególną opieką dla kobiet w ciąży, ofiar przemocy domowej oraz seniorów i dzieci. Podczas spotkania inaugurującego kampanię kandydat SLD zaznaczył, że dla niego, a także dla partii, ważniejsze są pomoc dla mieszkańców niż budowanie kolejnych biurowców i apartamentów.
Wśród innych propozycji Andrzeja Rozenka pojawiła się likwidacja dofinansowania do żłobka i przedszkola dla rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci.
Kandydat SLD na prezydenta Warszawy zaproponował także, by zainwestować w filtrację klas w szkołach oraz zakupić uczniom tablety lub czytniki, dzięki którym nie będą musiały one dźwigać ciężkich tornistrów z książkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here