Mężczyzna brutalnie znęcał się nad ciężarną partnerką

0
28

31-latek został zatrzymany przez policję. Znęcał się nad swoją partnerką, która trafiła do szpitala. Kobieta była w ciąży.

W Piasecznie zatrzymano mężczyznę, który od dłuższego czasu znęcał się nad swoją partnerką. Kobieta była zastraszona i nie zgłaszała nigdzie pobić. Jej partner, wykorzystując słabość kobiety, znęcał się nad nią. Używał różnych przedmiotów, m.in. drewnianej nogi od stołka, aby bić ją po całym ciele. Nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy w Piasecznie poinformował, że obrażenia kobiety były wyjątkowo brutalne. Ciężarna 34-latka trafiła do szpitala. Miała liczne urazy głowy i siniaki na całym ciele.

Mężczyzna znęcał się także nad psem należącym do partnerki. Podczas badania wykazano, że miał liczne siniaki, krwotoki i silne obrażenia wewnętrzne.

31-latek usłyszał następujące zarzuty: narażenia na utratę życia, znęcanie się nad najbliższą osobą oraz znęcanie się nad zwierzęciem. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym. Jest recydywistą – odsiedział wyrok w więzieniu za podobne zachowanie wobec poprzedniej partnerki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here