Jak wybrać apartament do zakupu w górach?

0
22

Inwestycje w apartamenty nadal budzą bardzo duże zainteresowanie. Najczęściej są to mieszkania o wysokim standardzie znajdujące się w centrach miast żyjących z turystyki. Dużą popularnością cieszą się apartamenty nadmorskie, jednak najlepsze inwestycje znajdziemy w górach. Są to przede wszystkim okolice Zakopanego.

Gdzie najlepsze apartamenty Zakopane? Sprzedaż – Antałówka to jest to!

Jeśli chcesz zainwestować w Zakopanem, pamiętaj o lokalizacji! W sezonie całe miasto jest oblegane, jednak największym zainteresowaniem cieszą się te w centrum miasta – przy Krupówkach, lub przy popularnych punktach widokowych. Bardzo dużą rolę gra widok z okien, dlatego apartamenty, z których możemy spoglądać na Giewont, będą znacznie popularniejsze od tych, które spoglądają na północ. Tutaj jednym z najlepszych widoków szczycą się apartamenty w okolicy Antałówki lub Gubałówki. Zainwestuj w dobrą lokalizację, a będziesz miał pewność, że się szybko zwróci!

Postaw się na miejscu gościa

Zastanawiając się nad lokalizacją apartamentów, postaw się na miejscu swojego potencjalnego gościa. Czego sam oczekiwałbyś od danego lokalu? Czy blisko apartamentu znajdziesz góralskie knajpy? Czy okolica jest odpowiednia do spacerów? Czy w łatwy sposób dotrzesz na stoki i na początki najpopularniejszych szlaków turystycznych? Czy miałbyś gdzie zrobić zakupy spożywcze lub pójść na kawę? Pomyśl też o dodatkowych atrakcjach w centrum Zakopanego. Większość znajduje się na Krupówkach, jednak szereg zabytkowych budynków czy ciekawych lokalów znajdziesz też nieco dalej. Z apartamentu turystycznego powinno być łatwe dojście do wszystkich najpopularniejszych obiektów. Myśl zarówno o aktywnych amatorach sportów, „niedzielnych” turystach, grupach znajomych oraz rodzinach z małymi dziećmi. Jeśli poznasz potrzeby swoich potencjalnych klientów i dopasujesz do nich swoją ofertę – będziesz miał gwarancję, że Twoja inwestycja będzie cieszyć się dużą popularnością.

Dlaczego góry?

Inwestując w apartamenty położone w Zakopanem będziesz mieć gwarancje ruchu przez cały rok. W odróżnieniu od nadmorskich kurortów, mieszkania w Zakopanem cieszą się popularnością zarówno latem, jak i zimą. Sezon trwa tutaj prawie cały czas. Największy ruch jest w okolicach świąt i Sylwestra. Na przywitanie Nowego Roku w Zakopanem apartament musisz rezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, gdyż zazwyczaj wszystkie pokoje zarówno w luksusowych apartamentach jak i tradycyjnych pensjonatach są pozajmowane. Z tego powodu inwestycja w górach jest naprawdę dobrym pomysłem. Całoroczne dochody sprawią, że zakup zwróci się stosunkowo szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here