Tani iphone 7 – na czym polega jego popularność?

0
228

Jakiś czas temu tani iPhone 7 został zastąpiony przez iPhone 8, a potem między innymi iPhone XR. Jednak Apple nadal z powodzeniem sprzedaje iPhone 7 jako tańsze urządzenia – choć nie są już flagowymi smartfonami firmy, nadal cieszą się wielką popularnością wśród użytkowników. Spróbujemy się wyjaśnić na czym polega ich fenomen.

iPhone 7 – jak on to robi?

Z pozoru tani iPhone 7 nie wygląda inaczej niż iPhone 6s – czyli telefon pochodzący z poprzedniej generacji, ale wciąż ma ekran o tym samym rozmiarach i te same wymiary. Jednak idąc dalej można od razu zwrócić uwagę na kilka sporych różnic wizualnych i kilka istotnych zmian wewnętrznych, które sprawiają iż ten projekt cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż poprzednik.

Zaczynając od designu – tani iPhone 7 ma czystszy, bardziej elegancki wygląd, a oprócz standardowych odcieni srebra, złota i różowego złota pojawiają się nowe kolory:

• czarny matowy Apple n
• czarny z wykończeniem o wysokim połysku.

Przede wszystkim, jeśli chodzi o design, korpus iPhone’a 7 został przeprojektowany tak, aby był odporny na kurz i wodę. Tym samym jest to telefon który wyróżnia się wysokim stopniem ochrony – na poziomie IP67, dzięki czemu może być odporny na zachlapania, deszcz i krótkie zanurzenie w wodzie. Gwarancja Apple nie obejmuje jednak szkód spowodowanych przez wodę, dlatego najlepiej zachować ostrożność podczas ekspozycji iPhone7 na wodę.

Czym jeszcze się wyróżnia tani iPhone 7?

Konsumenci doceniają go za wyświetlacz – jest o 25 procent jaśniejszy i obsługuje szeroką gamę kolorów, co pozwala uzyskać bogatsze i bardziej realistyczne kolory.

Wewnątrz iPhone 7 znajdziemy mocny procesor A10 Fusion, który jest o 40 procent szybszy niż procesor w iPhone’ach 6s. Posiada dwa wysokowydajne rdzenie do zadań wymagających dużej ilości systemu i dwa wysokowydajne rdzenie, które potrafią oszczędzać baterię w przypadku mniej wymagających zadań.

Wyżej wymienione właściwości zdają się przyczyniać w największym stopniu do tego, że ten iPhone wciąż jest bardzo popularny wśród nabywców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here