Do czego mogą służyć katalogi szyte?

0
38

Jedną z form atrakcyjnej reklamy, która w pełni może zaprezentować zarówno ofertę, jak i jej zalety są katalogi reklamowe. Umożliwiają w kompletny sposób zaprezentowanie grafik, zdjęć, infografik a także treści informujących i zachęcających do skorzystania z usługi.

Gdzie zlecić tani wydruk? Odpowiedzią jest drukarnia internetowa!

Wydruk katalogów reklamowych może być drogi w przypadku małego nakładu. Cena za egzemplarz drastycznie spada wraz ze wzrostem drukowanej ilości sztuk. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć koszty, warto skorzystać z usług drukarni internetowej, których oferty często są znacznie korzystniejsze niż drukarni stacjonarnych.

Atrakcyjna reklama i wyczerpujące informacje

Foldery reklamowe cechują się dużą ilością miejsca, które można dowolnie wykorzystać. Można w nim wstawić atrakcyjne zdjęcia produktów, podkreślić wartości które uzyska klient, czy też wyszczególnić i opisać konkretne oferty w wyczerpujący sposób. Dzięki temu może przyciągnąć uwagę konsumenta na dłużej i zwiększa szanse na skorzystanie z usług czy zakup towarów. Katalogi szyte są w taki sposób, aby kreacja była estetyczna i zachęcająca do przeczytania, a także by zwiększyć wytrzymałość produktu – jest to szczególnie ważne, jeśli chcemy, aby były często przeglądane bez uszczerbku na trwałości poszczególnych stron.

Katalogi szyte a katalogi klejone

Katalogi reklamowe szyte mają znacznie większą trwałość niż w przypadku katalogów klejonych, które jednak mogą być bardziej estetyczne w odbiorze. Katalogi szyte mogą być również rozłożone na płasko bez uszczerbku dla kartek, co zwiększa trwałość całego produktu. Katalogi klejone cechują się jednak wyższą estetyką wykonania i są przeznaczone głównie dla broszur o dużej ilości stron i prezentacji ekskluzywnych ofert. Z tego też powodu są droższe od katalogów szytych, które z kolei są wykorzystywane jako niewielkie broszury informacyjne czy instrukcje. Druki, które mają być często eksploatowane mogą niezbyt korzystnie wyglądać w formie katalogów klejonych, gdyż są bardziej podatne na uszkodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here